İŞ ORTAKLARIMIZ

Forcepoint

Forcepoint tümleşik içerik güvenliği konusunda lider çözüm sağlayıcıdır. Bizler, modern tehditlere karşı dünya genelinde onbinlerce kurumsal, orta ölçekli ve küçük işletmeye en düşük toplam sahip olma maliyeti ile çözüm sunan lider birleşik web, veri ve eposta güvenliği çözümüdür.

Çözüm, yazılım olarak kurum lokasyonunda veya güvenlik yazılımı hizmeti (SaaS) olarak tedarik edilir. Forcepoint içerik güvenliği çözümleri, kurumların yeni iletişim teknolojilerinden elde edeceği faydayı artırır ve paylaşım temelli iş birliğini artırarak Web 2.0 iş araçlarının üretken kullanımını sağlar. Organizasyonları gelişmiş tehditlerden korurken; kurum için değerli bilgi kayıplarını önleyerek, güvenlik politikalarını teşvik eder. Forcepoint merkezi San Diego, Calif’te bulunmaktadır ve dünya çapındaki yaygın ofisleri ile iş ortaklarına ve müşterilerine destek vermektedir.

Kullanıcıların internet aktivitelerini kontrol etmek ve zararlı aktivitelerden korumak için kullanılan bir içerik filtreleme programıdır. Forcepoint’in raporlama araçları ile gelişmiş raporlar elde edip, firmanın audit mekanizmalarının tüm ihtiyaçlarını karşılamaktadır. Kullanıcı aktiviteleri gerçek zamanlı takip edilebilmekte ve problem anında hızlı çözümler üretilebilmektedir.

 

Forcepoint ürünlerine yönelik verdiğimiz hizmet detaylarını aşağıda görebilirsiniz.

Forcepoint ürünlerine verilen hizmetler aşağıdakilerle sınırlı değildir. Detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

  • Profesyonel Destek Hizmetleri
  • Ürün Satışları

MERKEZ OFİS
Esentepe Mahallesi Harman 1 Sokak
Duran İş Merkezi Apt No:4/6
Şişli İstanbul

TEKNOPARK ŞUBE
R.Hisarı Mah. Bebek Yolu Sok.
Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüs
Teknopark No:2/5 İç Kapı No:204
Sarıyer İstanbul

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Tel: (0212) 263 49 41
info@invento.com.tr

Invento Teknoloji ve Bilgi Hizmetleri Tic. A.Ş. Copyright All Rights Reserved © 2017