HİZMETLERİMİZ

ISO 27001 Boşluk Analizi ve Uygulama

Bilgileriniz iş ihtiyaçlarınıza ve yasal gereksinimlere uygun olarak güvenli bir şekilde korunuyor ve yönetiliyor mu?

 

ISO 27001 kurum için önem arz eden bilgi varlıklarının etkin bir Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS ) altında güvenli şekilde işlenmesi, iletilmesi ve saklanmasını amaçlamaktadır.

BGYS’yi kurup etkin bir şekilde işletmek, müşteriler ve iş ortaklarına bir kuruluşun bilgilerinin güvenliği üzerindeki iç ve dış risklerin düzenli bir şekilde yönetildiği güvencesini verir. Bu da hem müşterilerin hem de iş ortaklarının kurum marka değerine olan güvenlerini ve bağlılıklarını güçlendirir ve rakiplere kıyasla daha güçlü kılar.

 

BOŞLUK ANALİZİ

Danışmanlarımız süreç, sistem ve uygulamalarınızı detaylı şekilde değerlendirerek mevcut durumdaki güvenlik süreçlerinizin ISO 27001 standardının gereksinimlerini ne derece karşıladığını ve gerekli iyileştirme önerilerini detaylı bir rapor halinde size sunmaktadır.

UYGULAMA DANIŞMANLIĞI

Danışmanlarımız kapsam belirlenmesinden başlayarak varlık envanteri ve risk analizi raporunun oluşturulması, güvenlik dokümanlarının düzenlenmesi, uygulanabilirlik bildirgesi ve benzeri süreç ve dokümanların oluşturulması konusunda destek sağlamaktadır. Hedefimiz, bilgi varlıklarınız üzerindeki güvenlik zafiyetlerinin ve tehditlerin belirlenmesi sonrasında bu tehdit ve zafiyetlerin oluşturduğu risklerin kabul edilebilir seviyeye indirgenmesi için kontrollerin belirlenerek uygulamaya alınması süreçlerinde kuruma destek olmaktadır.

EĞİTİM

ISO27001 projesi kapsamında kurumun ihtiyaç duyacağı ISO27001 bilgilendirme, uygulama farkındalık ve iç denetim eğitimleri Invento tarafından verilmektedir.

MERKEZ OFİS
Esentepe Mahallesi Harman 1 Sokak
Duran İş Merkezi Apt No:4/6
Şişli İstanbul

TEKNOPARK ŞUBE
R.Hisarı Mah. Bebek Yolu Sok.
Boğaziçi Üniversitesi Kuzey Kampüs
Teknopark No:2/5 İç Kapı No:204
Sarıyer İstanbul

İLETİŞİM BİLGİLERİ
Tel: (0212) 263 49 41
info@invento.com.tr

Invento Teknoloji ve Bilgi Hizmetleri Tic. A.Ş. Copyright All Rights Reserved © 2017